biglogo2

Faaliyetlerine 1980 yılında başlayan Yaldır İnşaat bir aile şirketidir. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Özel konsepti tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran yaldır inşaat , bugüne kadar tamamladığı projelerle nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır. Yaldır İnşaat ın yarattığı özel konsept ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

 

Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı,

yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı,

mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitesini sürekli arttırmayı,

hedeflemektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1) Güvenilirlik

Yaldır İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1983 tarihinde Aksaray’da kurulan bir aile şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren kalite ve güven anlayışından taviz vermeyen firmamız, inşaat sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

2) Müşteri Memnuniyeti

Ev sahiplerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sadece inşaatta değil satış ve hizmet süreçlerini de kapsayan bir müşteri memnuniyet politikası izlemekteyiz.

3) Huzurlu-Güvenli-Mutlu Yuvalar için Kaliteli-Sağlam Projeler

Kaliteli, sağlam konut projeleri üretmek üzere yola çıkmış olan firmamız “Huzurlu, güvenli, mutlu yuvalar için konut yapmak” ilkesini de kendisine misyon olarak kabul etmiştir.

 

 4) Sadakat

Yapılan sözleşmelere ve verilen sözlere 1983’ten bu yana sadık kaldık bundan sonrada sadık kalacağımıza inancımız sonsuzdur. Müşterilerimizin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projeleri süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır

 5) Teslimat

İstenilen daireyi veya konutu, söz verilen niteliklerde ve zamanında teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının gereğidir.

 6) Satış Sonrası Destek

Konut veya daireyi teslim etmek ile proje teslim sonrasında doğabilecek herhangi bir probleminizde yanınızdayız.